Трав’яні настоянки, що швидко понижують цукор в крові та лікують діабет

Представляємо Вам унікальний у своєму роді екстракт лікарських рослин при діабеті, який допомагає швидко та без побічних ефектів знизити рівень цукру в крові та нормалізувати рівень глюкози.

Варто відмітити, що сильнодіючий екстракт лікарських настоянок не просто значно знижує рівень цукру в крові, але й забезпечує довготривалий ефект після проходження курсу лікування. Якщо дотримуватися здорового способу життя, рівень цукру в крові буде залишатись в межах норми протягом тривалого періоду часу. А це, в свою чергу, значить, що не прийдеться систематично труїти організм хімічними препаратами для нормалізації рівня цукру в крові.

Комплекс лікування екстрактом лікарських настоянок називається Діаферон:

Що туди входить:

В 21-денний курс лікування входять 3 флакони по 100 мл. настоянок з сильнодіючими лікарськими травами.

Детальний перелік компонентів настоянки:

 • Берберин
 • Пирій
 • Меліса лікарська
 • М’ята
 • Кропива
 • Подорожник
 • Звіробій
 • Спирт лікарський (екстрагент етанол 50%)

Що лікує даний курс?

Відновлення судин

Основна дія унікальної діабетичної настоянки полягає в тому, що вона не тільки “видаляє” цукор з крові, але й нормалізує рівень глюкози. Компоненти настоянки також розчиняють цукор, який вже проник через стінки судин!

Стінки судин, немов звільнившись від льоду, знову набувають можливість звуження та розтягування. Також розчиняються тромби, очищаються судини від холестеринових бляшок. Відбувається відновлення дрібних капілярів. В результаті у людини не підвищується артеріальний тиск, зникають слабкість та сонливість, поліпшується загоєння ран та порізів. До того ж з’являється велика життєва енергія.

Нормалізація рівня глюкози

Варто відмітити, що екстракт лікарської настоянки не підвищує рівень інсуліну. Настоянки навпаки значно знижують інсулінорезистентність. Це дуже чудова властивість! Біологічно активні компоненти лікарських рослин проникають безпосередньо в клітини м’язів, жиру і печінки та стимулюють їх так, що вони починають краще реагувати на присутність гормону в крові. У медицині цей процес називається «вторинним клітинним утворенням». Як наслідок, з часом клітини починають споживати більш активну глюкозу, що призводить до зниження її концентрації в крові. Для організму це найбезпечніший спосіб вживання глюкози.

Як показує практика, після проходження курсу лікування, більшість пацієнтів починають відчувати себе добре в будь-який час доби, в тому числі після їжі. Їх більше не мучить спрага, зникають екземи та спонтанні висипання на шкірі.

Якщо говорити про фізичні показники, то знижується рівень глікозильованого гемоглобіну, а також знижується концентрація цукру і ацетону в сечі.

Більшість пацієнтів відзначають, що після курсу лікування у них також:

 • поліпшився зір
 • налагодився метаболізм та обмін речовин в організмі
 • нормалізувався артеріальний тиск
 • зникли часті висипання та синці на шкірі

Спосіб застосування:

Лікарські настоянки приймаються протягом 21 дня. Це вкрай важливо дотримуватись терміну курсу лікування!

Приймати по 5 мл. (одна чайна ложка) 3 рази на день перед їжею.

*Примітка: Ліки випускаються з детальною інструкцією.

Де виготовляється?

Весь цикл виробництва знаходиться в місті Луцьк. В Луцьку працює і мережа наших зелених Аптек (Трави Полісся та Твій травник)

Варто відмітити, що процес приготування такої настоянки вкрай складний та довготривалий.

Лікарські трави змішуються в строгій пропорції, а інколи щоб зібрати усі компоненти проходить не один місяць.

Спочатку трави завозяться на виробництво в сирому виді.

Потім трави проходять складний процес очищення, процес дріблення та процес сушки. Тільки після цього наші травники змішують їх в чітких пропорціях та починають процес настоювання в спеціальних ємностях при температурі 7℃.

Варто зазначити, що процес настоювання триває 50 днів! Саме стільки часу потрібно для того, щоб усі компоненти лікарської настоянки розкрились та дали свій ефект.

Тільки після цього готові настоянки потрапляють на прилавки аптек.

Як замовити?

В Луцьку працюють наші аптеки за адресами:

Конякіна 17а (біля 17 відділення Нової пошти).

Варшавський ринок, м’ясний павільон, 1 поверх.

В інші міста доставляєм Новою Поштою та Укрпоштою по всій Україні, країнах СНД та ЕС. Доставка по Україні займає в середньому 1 день.

Ціна:

Ціна повного курсу лікування складає 295 гривень.

Важливо! Протягом сьогоднішнього дня буде діяти знижка в 100 гривень. Деталі акції запитуйте в аптеці.

Для швидкого замовлення заповніть форму нижче:

Гаряча лінія для замовлень та запитань: 0678210893