Трав’яний екстракт, що швидко знімає біль та лікує суглоби

Зелена аптека “Полісся” розробила унікальний в своєму роді екстракт сильнодіючих лікарських настоянок, які допомагають швидко та без побічних ефектів не тільки позбутись болей в суглобах, але й вилікувати більшість хвороб пов’язаних з нормальним функціонуванням суглобів організму.

Особливості трав’яних настоянок:

 • Не мають побічних дій.
 • На 100% натуральні. Лікарські настоянки позитивно впливають на весь тонус організму, на відміну від хімічних препаратів.
 • Для того, щоб зняти біль та дискомфорт достатньо одного прийому трав’яної настоянки, а після 21 дня лікування в більшості випадків повністю відновлюється повноцінна робота суглобів організму.
 • Тривалість дії. Одного курсу лікування достатньо для того, щоб відчути довготривалий ефект на довгі місяці.

Комплекс лікування лікарськими настоянками називається “Сустамед”.

Що туди входить:

В 21-денний курс лікування входять 3 флакони по 100 мл. настоянок з сильнодіючими лікарськими травами.

Детальний перелік компонентів настоянки:

 • Звіробій
 • ромашка лікарська
 • календула
 • горець зміїний
 • кропива
 • чебрець
 • бруньки берези
 • спирт лікарський (екстрагент етанол 50%)

Що лікує даний курс?

Основна дія комплексу лікарських екстрактів полягає в очищенні суглобів організму від “налиплих” на них кристалів солей сечової кислоти.

Насправді суглоби людини дуже регенеративні, вони самостійно вміють відновлюватися, немов хвіст ящірки. Потрібно тільки трохи допомогти їм в цьому – звільнити від “налиплих” на них кристалів солей сечової кислоти і процес піде самостійно.

Важливо відмітити, що лікарські настоянки містять в складі надважливий вітамін B, так званий альфа-артроферол. Ця речовина здатна проникати всередину молекул кристалів солей сечової кислоти і розривати їх зсередини – в результаті очищаються поверхні суглобів, відновлюється кровообіг і циркуляція синовіальної рідини. Це значить, що більше не треба постійно використовувати препарати для позбавлення від болю і запалення.

Біль і запалення в суглобах говорять лише про те, що вони “забруднені” солями і їх пора б почистити. Після 21-денного курсу “чистки”, суглоби приходять в норму і про болі та проблеми з суглобами можна забути на довгі місяці.

Більшість пацієнтів відзначають, що після курсу так званої “чистки” суглобів вони зуміли часткого або повністю побороти такі захворювання як:

 • Артрит
 • Артроз
 • Остеохондроз
 • Ревматизм
 • Остеопороз
 • Бурсит
 • Синовит
 • Гігрому

Які корисні та поживні елементи містять трав’яні настоянки, що входять в курс лікування?

Альфа-артроферол – проникає в середину молекул кристалів солей сечової кислоти і вражає їх зсередини. Що в результаті сприяє очищенню поверхні суглобів, відновленню кровотоку кінцівок і циркуляції синовіальної рідини.

Хондроітину сульфат – зміцнює структуру хряща, сухожиль, зв’язок, знеболює, знімає запалення, запускає регенерацію хряща, стимулює синтез гіалуронової кислоти.

Гіалуронова кислота – пригнічує дегенерацію хряща і звільнює протеоглікани з позаклітинного матриксу хрящової тканини, захищає поверхню суглобового хряща, нормалізує властивості і склад синовіальної рідини, знижує сприйняття болю.

Комплекс вітамінів B – знімають спазм суглобів і м’язів, запускають процес синтезу колагену, який забезпечує міцність і еластичність хрящової тканини, сприяють поліпшенню рухливості суглобів.

Спосіб застосування:

Лікарські настоянки приймаються протягом 21 дня. Це вкрай важливо дотримуватись терміну курсу лікування!

Приймати по 5 мл. (одна чайна ложка) 3 рази на день перед їжею.

*Примітка: Ліки випускаються з детальною інструкцією.

Де виготовляється?

Весь цикл виробництва знаходиться в місті Луцьк. В Луцьку працює і мережа наших зелених Аптек (Трави Полісся та Твій травник)

Варто відмітити, що процес приготування такої настоянки вкрай складний та довготривалий.

Лікарські трави змішуються в строгій пропорції, а інколи щоб зібрати усі компоненти проходить не один місяць.

Спочатку трави завозяться на виробництво в сирому виді.

Потім трави проходять складний процес очищення, процес дріблення та процес сушки. Тільки після цього наші травники змішують їх в чітких пропорціях та починають процес настоювання в спеціальних ємностях при температурі 7℃.

Варто зазначити, що процес настоювання триває 50 днів! Саме стільки часу потрібно для того, щоб усі компоненти лікарської настоянки розкрились та дали свій ефект.

Тільки після цього готові настоянки потрапляють на прилавки аптек.

Як замовити?

В Луцьку працюють наші аптеки за адресами:

Конякіна 17а (біля 17 відділення Нової пошти).

Варшавський ринок, м’ясний павільон, 1 поверх.

В інші міста доставляєм Новою Поштою та Укрпоштою по всій Україні, країнах СНД та ЕС. Доставка по Україні займає в середньому 1 день.

Ціна:

Ціна повного курсу лікування складає 295 гривень.

Важливо! Протягом сьогоднішнього дня буде діяти знижка в 100 гривень. Деталі акції запитуйте в аптеці.

Для швидкого замовлення заповніть форму нижче:

Гаряча лінія для замовлень та запитань: 0678210893