“Цистет” – потужний рослинний екстракт при циститі

Зелена аптека “Полісся” представляє один із найбезпечніших та дієвіших природніх трав’яних екстрактів для лікування та профілактики Циститу.

Зауважимо, що рослинний екстракт приготовлений по спеціальній складній гідролатній технології, яка передбачає 2 складних етапи.

Завдяки так званій водяній бані надвисокої температури при виділенні парів та різкому азотному охолодженню екстракту нам вдається витягнути до 95% біологічно активних ефірних масел, що містяться в лікарських рослинах, а завдяки спеціальному процесу настоювання в мідних ємностях відбувається процес консервації готового екстракту. Таким чином, рослинний екстракт містить в собі в декілька разів більше біологічно активних сполук, чим будь-які інші препарати навіть з добавками тяжких хімічних сполук.

Інструкція рослинного екстракту “Цистет”

Екстракт випускається в флаконі ємністю 300 мілілітрів з розрахунком на 20 днів прийому.

Зауважимо, що будь-які екстракти варто приймати виключно курсом, оскільки вони мають накопичувальний ефект в організмі. Це говорить про те, що надважливі мікроелементи накопичуються в організмі, а потім віддають свій ефект лікування протягом дуже тривалого періоду часу.

Детальний перелік компонентів екстракту:

 • Звіробій
 • М’ята перцева
 • Трава причепи
 • Суданська троянда
 • Мучниця звичайна
 • Чебрець
 • Листя подорожника
 • Водноспиртовий екстракт (38%)

Фармакологічні властивості:

Як правило, завжди в основі такого неприємного захворювання, як цистит, лежить інфекція, збудником якої може бути кишкова паличка, протей, стафілокок, різні грибки, трихомонади та інші мікроорганізми. Але так як слизова оболонка сечового міхура має значну стійкість до інфекції, одного інфікування зазвичай недостатньо для розвитку циститу. А тому нерідко перші симптоми захворювання відчуваються тільки після переохолодження, перевтоми, виснаження, а також після важких захворювань або операцій, порушення відтоку і застою сечі, які в свою чергу можуть виникнути на фоні деяких інших захворювань сечостатевих органів.

Захворювання починається гостро. Головний його прояв — часте і болюче сечовипускання, що супроводжується болем ще й в надлобковій ділянці. Інтенсивність болю при сечовипусканні наростає і набуває майже постійного характеру. У важких же випадках захворювання підвищується температура, з’являється нудота, блювання, сеча стає непрозорою, з молочним відтінком. Лікування циститу повинно бути найбільш оптимальне. Важливо,щоб препарат чинив протизапальну, діуретичну, анальгезуючу дію і при цьому був безпечним та ефективним. Такі властивості мають трави у складі рослинного екстракту “Цистет”.

“Цистет” вкрай ефективний природній екстракт для лікування запальних процесів та інфекційних захворювань сечовивідних шляхів. До рецептури екстракту входить унікальний природний компонент — D-маноза (міститься в суданській троянді). Використання D-манози при лікуванні циститу має, практично, такий же ефект, як і антибіотик (але при цьому не гинуть корисні бактерії). Пацієнти, які приймають екстракт “Цистет”, не мають небажаних побічних ефектів, тому даний екстракт вважається природною альтернативою антибіотиків при проблемах з інфекційними захворюваннями сечовивідних каналів – в першу чергу Циститу.

Екстракт ефективно допомагає при лікуванні:

 • Циститу
 • Уретриту
 • Сечокам’яної хвороби
 • Захворювання нирок

Дія рослинного екстракту “Цистет” на організм:

 • Швидко знімає запальні процеси
 • Через 1-2 прийоми екстракту полегшується сечовипускання
 • Знімає спазм та набряки
 • Знищує грибкові та кишкові інфекції в організмі, що не рідко являються першопричиною виникнення Циститу.
 • Має сильну сечогінну і спазмолітичну дію, ефективний при гострих і хронічних захворюваннях нирок, що супроводжується набряками, при утворенні ниркових каменів, циститах, уретритах.
 • Має в складі хінну кислоту, яка бореться з проблемами жіночого здоров’я, усуває неприємний запах, надає відчуття свіжості, наділений антибактеріальним, антимікробним, протизапальним, жарознижувальним, загальнозміцнюючим ефектом.

Як показує практика екстракт починає діяти вже на 1-3 день після початку курсу лікування, а через 20-25 днів від циститу не залишається і сліду.

Екстракт “Цистет” варто приймати повним курсом лікування, оскільки окрім лікувальних властивостей він володіє неймовірною кількістю поживних макро та мікро елементів які дуже необхідні жіночому організму для повноцінного функціонування та запобіганню появі хронічних захворювань сечовидільної системи організму у майбутньому.

Спосіб застосування:

Лікарський екстракт приймається 20 днів. Вкрай важливо дотримуватись терміну курсу лікування, оскільки екстракт має накопичувальний ефект.

Приймати по 5 мл. (одна чайна ложка) 3 рази на день за пів години до вживання їжі.

*Примітка: Ліки випускаються з детальною інструкцією.

Місце виготовлення:

Весь цикл виробництва знаходиться в місті Луцьк. В Луцьку, Ужгороді та Рівному працює і мережа наших зелених аптек, однак наші природні ліки можна замовити по всій Україні та в більшість країн Європейського Союзу.

Наші аптеки працюють:

Місто Луцьк: Вулиця Лесі Українки (Книжковий павільйон, лицьова сторона ЦНАПу).

Місто Луцьк: Варшавський ринок (мясний павільйон).

Місто Рівне: Андріївський ринок (Автовокзал), павільйон 158 (1 ряд зі сторони вулиці Данила Галицького.

Місто Ужгород: Провулок малий Уж, вул. Корятовича 5/2

В інші міста доставляєм Новою поштою та Укрпоштою в середньому за 1-2 дні.

(Протягом дня діє знижка 100 гривень! Деталі знижки запитуйте в аптеці)

Цікаві пропозиції:

❤️ Антипаразитарний фітоконцентрат “Алфей”

❤️ Фітоконцентрат при діабеті 2 типу

❤️ Серцево-судинний фітоконцентрат «Домнін»

❤️ Фітоконцентрат від болю та запалення суглобів «Силуан»

❤️ Фітоконцентрат при простатиті та аденомі простати «Усфазан»

❤️ Фітоконцентрат при еректильній дисфункції «Елізбар»

❤️ Антигрибковий фітоконцентрат «Юста»

❤️ Фітоконцентрат для схуднення та детоксикації організму “Грація №1”

❤️ Фітоконцентрат при варикозному розширенні вен “Венорміл”

❤️ Ферментований трав’яний порошок “Антистрес”

❤️ Ферментований трав’яний порошок для очищення судин організму від холестерину та різних відкладень

❤️ Ферментований трав’яний порошок для лікування та профілактики Псоріазу

❤️ “Цистет” – потужний рослинний екстракт при циститі

❤️ Рослинний екстракт “Шлунковий №2” для лікування та профілактики шлункових захворювань

❤️ “Гепатен” – природній антибіотик для лікування печінки та жовчевидільної системи

❤️ “Гемозон” – природній антибіотик для лікування та профілактики геморою

❤️ Ясний зір – трав’яний екстракт для лікування та профілактики очних захворювань.