Про “Полісся”

З давніх часів люди вивчали і широко використовували силу природи – лікарські трави. З покоління в покоління, від старших до молодших, переходила, як родинний спадок, наука траволікування (фітотерапії). C початку 20-го століття заготівля та роздрібна реалізація лікарських рослин все більше переходить з приватних рук до спеціалізованих підприємств. Такі підприємства розташовувалися в місцях масового зростання лікарських трав і рослин, а саме на Поліссі.

В одній тільки Волинській області росте більше 2000 лікарських рослин!

Зелена аптека “Полісся” розташована в місті Нововолинськ. Протягом багатьох десятиліть ми збирали рецепти зборів трав по усьому світу і сьогодні вони доступні кожному.

Лікарські збори трав замовляють люди та компанії з Великобританії, Німеччини, Словакії, Венгрії, Румунії, Молдавії, Білорусі та Росії.

За роки плідної праці ми довели, що зелена аптека “Полісся” являється однією з кращих в даній ніші, а наші трави та настоянки вилікували не одну тисячу людей.

Наразі наше виробництво спеціалізується на зборах трав.

Рецепти дістаємо з різних куточків планети. Наші травники мають в своєму роспорядженні унікальні рецепти з далеких провінцій Китаю, Росії, Перу, Пакистану, Індії та інших країн. Немало рецептів ми перейняли від українських старожилів, закарпатських мольфарів та цілителів Полісся.

Асортимент постійно росширюється за рахунок власного виробництва.