Діаферон – екстракт, що значно знижує рівень цукру в крові

З гордістю представляємо Вам дієвий екстракт лікарських рослин, що допомагає швидко та без побічних ефектів знизити рівень цукру в крові та нормалізувати рівень глюкози.

Сильнодіючий екстракт лікарських рослин забезпечує довготривалий ефект після проходження курсу лікування. Якщо дотримуватися здорового способу життя, рівень цукру в крові буде залишатись в межах норми протягом дуже тривалого періоду часу. А це, в свою чергу, значить, що не прийдеться систематично труїти організм хімічними препаратами.

Особливості трав’яних настоянок:

 • Не мають побічних дій.
 • На 100% натуральні. Лікарські настоянки позитивно впливають на весь тонус організму, навідміну від хімічних препаратів.
 • За період лікування організм отримує надзвичайно велику дозу поживних макро та мікроелементів, що дуже позитивно впливає на функціонування усіх органів життєдіяльності людини.

Інструкція Діаферон

Склад лікарської настоянки

Екстракт випускається в флаконі ємністю 300 мілілітрів з розрахунком на курс лікування тривалістю 21 день.

Детальний перелік компонентів настоянки:

 • Берберин
 • Меліса лікарська
 • м’ята
 • кропива
 • подорожник
 • звіробій
 • пирій
 • (1:10 екстрагент етанол 50%)

Фармакологічні властивості:

Основна дія діабетичної настоянки полягає в тому, що вона не тільки “видаляє” цукор з крові, але й нормалізує рівень глюкози. Компоненти настоянки розчиняють цукор, який вже проник через стінки судин.

Стінки судин, немов звільнившись від льоду, знову набувають можливість звуження та розтягування. Також розчиняються тромби, очищаються судини від холестеринових бляшок. Відбувається відновлення дрібних капілярів. В результаті у людини не підвищується артеріальний тиск, зникають слабкість та сонливість, поліпшується загоєння ран та порізів. До того ж, як показує багаторічна практика, з’являється велика життєва енергія.

Варто відмітити, що екстракт лікарської настоянки не підвищує рівень інсуліну. Настоянки навпаки значно знижують інсулінорезистентність. Це дуже чудова властивість! Біологічно активні компоненти лікарських рослин проникають безпосередньо в клітини м’язів, жиру і печінки та стимулюють їх так, що вони починають краще реагувати на присутність гормону в крові. У медицині цей процес називається «вторинним клітинним утворенням». Як наслідок, з часом клітини починають споживати більш активну глюкозу, що призводить до зниження її концентрації в крові. Для організму це найбезпечніший спосіб вживання глюкози.

Як показує практика, після проходження курсу лікування, більшість пацієнтів починають відчувати себе добре в будь-який час доби, в тому числі після їжі. Їх більше не мучить спрага, зникають екземи та спонтанні висипання на шкірі.

Якщо говорити про фізичні показники, то знижується рівень глікозильованого гемоглобіну, а також знижується концентрація цукру і ацетону в сечі.

Спосіб застосування:

Лікарський екстракт приймається курсом лікування тривалістю 21 день. Вкрай важливо дотримуватись терміну курсу лікування, оскільки екстракт має накопичувальний ефект.

Приймати по 5 мл. (одна чайна ложка) 3 рази на день перед їжею.

*Примітка: Ліки випускаються з детальною інструкцією.

Місце виготовлення:

Весь цикл виробництва знаходиться в місті Луцьк. В Луцьку, Ужгороді та Рівному працює і мережа наших зелених Аптек (Трави Полісся та Твій травник).

Спосіб приготування діабетичного екстракту:

Процес приготування такої настоянки вкрай складний та довготривалий.

Лікарські трави змішуються в строгій пропорції, а інколи щоб зібрати усі компоненти проходить не один місяць.

Спочатку трави завозяться на виробництво в сирому виді.

Потім трави проходять складний процес очищення, процес дріблення та процес сушки. Тільки після цього наші травники змішують їх в чітких пропорціях та починають процес настоювання в спеціальних герметичних ємностях при температурі 7℃.

Процес настоювання триває 50 днів. Стільки часу потрібно для того, щоб усі компоненти лікарської настоянки розкрились та дали свій ефект.

Тільки після цього готові настоянки потрапляють на прилавки аптек.

Як замовити?

Наші аптеки працюють:

Місто Луцьк: 1. Вулиця Лесі Українки (Книжковий павільйон, лицьова сторона ЦНАПу). 2. Варшавський ринок (мясний павільйон).

Місто Рівне: Буковинська 12 (лицьова сторона будинку, 500 метрів від автовокзалу)

Місто Ужгород: Провулок на Фединця (Малий Уж), вул. Корятовича 5/2

В інші міста доставляєм Новою Поштою та Укрпоштою по всій Україні. Доставка по Україні займає в середньому 1 день.

Ціна:

Ціна повного курсу лікування складає 430 гривень.

Важливо! Протягом сьогоднішнього дня буде діяти знижка в 100 гривень. Деталі акції запитуйте в аптеці.

Для швидкого замовлення заповніть форму нижче і наша аптекарка зв’яжеться з вами за 5-10 хвилин. (Робочий час пн-нд з 9-00 по 21-00).

Гаряча лінія для замовлень та запитань:

 • Київстар – 0678210893
 • MTC (Vodafone) – 0991651396
 • Лайф – 0631792844