“Герпентен” – природній антибіотик проти герпесу

Зелена аптека “Полісся” представляє один із найбезпечніших та дієвіших природніх трав’яних екстрактів для вкрай ефективного лікування та профілактики простого герпесу, герпесу 1 та 2 типу.

Зауважимо, що рослинний екстракт приготовлений по спеціальній складній гідролатній технології, яка передбачає 2 складних етапи.

Завдяки так званій водяній бані надвисокої температури при виділенні парів та різкому азотному охолодженню екстракту нам вдається витягнути до 95% біологічно активних ефірних масел, що містяться в лікарських рослинах, а завдяки спеціальному процесу настоювання в мідних ємностях відбувається процес консервації готового екстракту. Таким чином, рослинний екстракт містить в собі в декілька разів більше біологічно активних сполук, чим будь-які інші препарати навіть з добавками тяжких хімічних сполук.

Інструкція рослинного екстракту “Герпентен”

Екстракт випускається в флаконі ємністю 300 мілілітрів з розрахунком на 20 днів прийому.

Зауважимо, що будь-які екстракти варто приймати виключно курсом, оскільки вони мають накопичувальний ефект в організмі. Це говорить про те, що надважливі мікроелементи накопичуються в організмі, а потім віддають свій ефект лікування протягом дуже тривалого періоду часу.

Детальний перелік компонентів екстракту:

 • Череда
 • Ромашка лікарська
 • Звіробій
 • Календула
 • Полин
 • Евкаліпт
 • Шипшина
 • Водноспиртовий екстракт (38%)

Фармакологічні властивості:

Герпес – одна з найпоширеніших вірусних інфекцій у людей. Вірусом інфіковано понад 90% населення планети. Від герпетичної інфекції (Herpes labialis) часто страждають губи та шкіра обличчя. Природній антибіотик “Герпентен” допомагає швидко, а найголовніше без побічних ефектів знищити вірус герпесу зсередини інфікованих клітин, що унеможливлює появу герпесу у майбутньому.

Рослинний екстракт “Герпентен” – це противірусний препарат для преорального застосування in vitro щодо вірусу простого герпесу 1-го та 2-го типів. Проникаючи у клітини, інфіковані вірусом герпесу, компоненти екстракту знищують сам вірус на рівні клітин та виступають в якості Т-блокатора, що унеможливлюють інфікування герпесом здорових клітин організму у майбутньому.

Зазвичай люди використовують помади, мазі та різноманітні креми для лікування герпесу, що являється саме по собі дуже великою помилкою. Мазі та креми не лікують вірус герпесу, а тільки маскують симптоми на дуже короткий період! З часом герпес повертається і розмножується в клітинах організму з подвійною силою.

На відміну від мазів та різноманітних кремів, природній антибіотик “Герпентен” призначений для знищення вірусу герпесу зсередини інфікованих клітин, а не маскування зовнішніх симптомів.

Зауважимо, що рецепт рослинного екстракту “Герпентен” показав свою ефективність протягом багатьох десятиліть! Рецептура була складена відомим біологом та травником Іриною Винник ще в далеких 70-их роках 20 століття. За цей час сотні тисяч людей змогли переконатись в ефективності рецепту при лікуванні вірусу простого герпесу та герпесу 1-2 типу.

“Герпентен” застосовуються при наступних показаннях:

 • лікування вірусних інфекцій шкіри та слизових оболонок, спричинених вірусом простого герпесу, включаючи первинний та рецидивний генітальний герпес;
 • супрессия (профілактика рецидивів) інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу, у хворих з нормальним імунітетом;
 • профілактика інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу, у хворих з імунодефіцитом;
 • лікування інфекцій, спричинених вірусом Varicella zoster (вітряна віспа та оперізувальний герпес).

Як показує практика, природній антибіотик “Герпентен” знищує до 95% вірусу Герпесу в організмі та блокує розвиток зараження здорових клітин організму.

Спосіб застосування:

Лікарський екстракт приймається 20 днів. Вкрай важливо дотримуватись терміну курсу лікування, оскільки екстракт має накопичувальний ефект.

Приймати по 5 мл. (одна чайна ложка) 3 рази на день за пів години до вживання їжі.

*Примітка: Ліки випускаються з детальною інструкцією.

Місце виготовлення:

Весь цикл виробництва знаходиться в місті Луцьк. В Луцьку, Ужгороді та Рівному працює і мережа наших зелених аптек, однак наші природні ліки можна замовити по всій Україні та в більшість країн Європейського Союзу.

Наші аптеки працюють:

Місто Луцьк: Вулиця Лесі Українки (Книжковий павільйон, лицьова сторона ЦНАПу).

Місто Луцьк: Варшавський ринок (мясний павільйон).

Місто Рівне: Андріївський ринок (Автовокзал), павільйон 158 (1 ряд зі сторони вулиці Данила Галицького.

Місто Ужгород: Провулок малий Уж, вул. Корятовича 5/2