Ферментований трав’яний порошок для лікування та профілактики Псоріазу

Представляємо Вам ферментований трав’яний порошок “Псорізин” призначений для ефективного лікування та профілактики псоріазу.

Відразу зауважимо, що це найбезпечніший та найефективніший метод вживання лікарських трав взятий з китайської народної медицини.

Чому ми з впевненістю за’являємо, що це найбезпечніший та найефективніший спосіб вживання лікарських рослин?

Вся справа в тому, що ферментований порошок розчиняється в шлунку за 5-10 хвилин і починає відразу давати свій ефект лікування, що прирівнює трав’яний порошок до антибіотиків, але без жодних побічних ефектів для організму, що дає змогу вживати його в будь-якому віці.

Процес приготування ферментованого порошку заключається в його настоюванні на спеціальній соляній бані під ультрафіолетовими лампами з постійним процесом перемішування протягом 14 днів.

Спочатку трави проходять процес сушки при температурі вище 50% градусів. Після цього трави проходять процес дріблення в мукоподібну суміш на спеціальному дробильному апараті.

Третім етапом являється настоювання вже готової суміші на спецальній соляній бані при постійному ультрафіолетовому випромінюванні і спеціально підібраній температурі 70+ градусів. Під час цього етапу відбувається процес насичування порошку та його ферментації.

Таким чином трав’яний порошок набуває своїх надпоживних цінностей, що і робить його настільки ефективним при лікуванні псоріазу.

При цьому зауважимо ключове! Ферментований порошок не містить жодної хімії, хімічних сполук, консервантів, спирту та будь-яких інших тяжких для організму реагентів.

Інструкція

Ферментований порошок випускається в герметичному пакеті ємністю 200 грамів з розрахунком на 2 місяці прийому.

Зауважимо, що трав’яний порошок варто приймати виключно курсом, оскільки він має накопичувальний ефект в організмі. Це говорить про те, що надважливі мікроелементи накопичуються в організмі, а потім віддають свій ефект лікування протягом дуже тривалого періоду часу.

Детальний перелік компонентів:

 • чистотіл
 • алтея лікарська
 • самосил гірський
 • головки ромашки
 • звіробій
 • м’ята перцева
 • календула
 • деревій
 • чебрець

Фармакологічні властивості:

Псоріаз – це хронічне аутоімунне захворювання, яке вражає шкіру та утворює червоні лускаті плями, які можуть свербіти та боліти. Його спричиняє надмірна активність імунної системи, яка атакує здорові клітини шкіри. При несвоєчасному лікувані, псоріаз призводить до враження суглобів та нігтів. А в крайніх випадках може навіть викликати ракові пухлини . Ця хвороба не є заразною, але має значний вплив на якість життя людини.

Основна дія ферментованого трав’яного порошку “Псорізин” полягає в запуску повної регенерації шкірних покривів, приводячи їх в початковий стан. Також природній антибіотик “Псорізин” знімає запальні процеси та знищує паразитарні організми, що являються першопричиною псоріазу. Це зумовлено тим, що цілющі рослини які входять до складу при взаємодії одна з одною містять надважливий алкалоїд хелідонін, який пригнічує перевиробництво клітин шкіри, що в кінцевому результаті призводить до купірування та ефективному лікуванню псоріазу. Другий алкалоїд — гомохелідонін — місцевий анестетик та антисептик. При внутрішньому застосуванні ці алкалоїди відновлюють імунну систему, яка в кінцевому результаті придушує псоріаз.

Ферментований трав’яний порошок “Псорізин” діє на організм в декілька етапів:

 • В першу чергу активні компоненти порошку підвищують тонус шкіри, завдяки чому краще засвоюються діючі компоненти.
 • Зникає запальний процес в організмі, що зупиняє розвиток псоріазу.
 • Знищує бактерії та інфекції, адже вони поширюються всередині уражених псоріазом ділянок.
 • Створює захисний бар’єр, завдяки чому усувається шкідливий зовнішній вплив;
 • Відновлює пошкоджені ділянки, завдяки чому бляшки просто відпадають;
 • Активні компоненти ферментованого порошку поліпшують місцеву мікрофлору, завдяки чому шкіра стає більш здоровою та захищеною.
 • Покращує кровообіг у тканинах.
 • Нормалізує обмінні процеси на клітинному рівні.
 •  Підвищує місцевий імунітет, а також захисні сили всього організму.
 • Робить шкіру більш гладкою, бархатистою та ніжною.

Варто зауважити важливий момент: Природній антибіотик “Псорізин” не маскує симптоми псоріазу, як це роблять більшість мазів та гелів які наносяться на уражені ділянки. “Псорізин” лікує псоріаз зсередини! Ферментований порошок пригнічує першопричину розвитку хвороби, а не маскує симптоми на короткий період часу, що в результаті ще більше провокує розвиток хвороби.

Спосіб застосування:

Лікарський порошок приймається курсом лікування терміном від 20 днів до 2 місяців в залежності від ступеню розвитку захворювання. Вкрай важливо дотримуватись терміну курсу лікування, оскільки ферментований порошок має накопичувальний ефект в організмі.

Приймати по пів чайної ложечки готової суміші 3 рази на день запиваючи 100 грамів води. Порошок дуже легко пється і так само швидко та легко всмоктується організмом.

*Примітка: Ліки випускаються з детальною інструкцією.

Місце виготовлення:

Весь цикл виробництва знаходиться в місті Луцьк. В Луцьку, Ужгороді та Рівному працює і мережа наших зелених аптек, однак наші природні ліки можна замовити по всій Україні та в більшість країн Європейського Союзу.

Як замовити та ціна:

Наші аптеки працюють:

Місто Луцьк: Вулиця Лесі Українки (Книжковий павільйон, лицьова сторона ЦНАПу).

Місто Луцьк: Варшавський ринок (мясний павільйон).

Місто Рівне: Андріївський ринок (Автовокзал), павільйон 158 (1 ряд зі сторони вулиці Данила Галицького.

Місто Ужгород: Провулок малий Уж, вул. Корятовича 5/2

В інші міста доставляєм Новою поштою та Укрпоштою в середньому за 1-2 дні.