Ферментований трав’яний порошок для схуднення та детоксикації організму

Представляємо Вам ферментований трав’яний порошок для схуднення та детоксикації організму без спеціальних виснажливих дієт та жодної шкоди для організму.

Відразу зауважимо, що це найбезпечніший та найефективніший метод вживання лікарських трав взятий з китайської народної медицини.

Чому ми з впевненістю за’являємо, що це найбезпечніший та найефективніший спосіб вживання лікарських рослин для схуднення?

Вся справа в тому, що ферментований порошок розчиняється в шлунку за 5-10 хвилин і починає відразу давати свій ефект лікування, що прирівнює трав’яний порошок до реагентів, але без жодних побічних ефектів для організму, що дає змогу вживати його в будь-якому віці.

Процес приготування ферментованого порошку заключається в його настоюванні на спеціальній соляній бані під ультрафіолетовими лампами з постійним процесом перемішування протягом 14 днів.

Спочатку трави проходять процес сушки при температурі вище 50% градусів. Після цього трави проходять процес дріблення в мукоподібну суміш на спеціальному дробильному апараті.

Третім етапом являється настоювання вже готової суміші на спецальній соляній бані при постійному ультрафіолетовому випромінюванні і спеціально підібраній температурі 70+ градусів. Під час цього етапу відбувається процес насичування порошку та його ферментації.

Таким чином трав’яний порошок набуває своїх надпоживних цінностей, що і робить його настільки ефективним при схудненні та детоксикації організму.

При цьому зауважимо ключове! Ферментований порошок не містить жодної хімії, хімічних сполук, консервантів, спирту та будь-яких інших тяжких для організму реагентів.

Інструкція

Ферментований порошок випускається в герметичному пакеті ємністю 200 грамів з розрахунком на 2 місяці прийому.

Зауважимо, що трав’яний порошок варто приймати виключно курсом, оскільки він має накопичувальний ефект в організмі. Це говорить про те, що надважливі мікроелементи накопичуються в організмі, а потім віддають свій ефект лікування протягом дуже тривалого періоду часу.

Детальний перелік компонентів:

  • календула
  • м’ята перцева
  • кропива дводомна
  • шипшини плоди
  • безсмертник
  • крушини кора
  • пирій
  • полин
  • ромашка лікарська
  • квіт чорної бузини

Фармакологічні властивості:

Унікальна формула рослинного ферментованого порошку “Грація” бореться з резистентністю до лептину і запускає сигнали у ваш мозок, що ви ситі. Крім того, він запускає сигнали прискорення метаболізму.

Лептин це гормон в організмі, який допомагає регулювати апетит. Цей гормон посилає сигнали у ваш мозок, щоб припинити їсти, коли ваше тіло задоволене їжею.

Однак через «резистентність до лептину» цей сигнал не досягає вашого мозку. Це призводить до того, що ви їсте більше, навіть якщо у вашому тілі було достатньо їжі. Компоненти рослинного порошку допомагають налагодити обмін речовин в організмі та дуже позитивно впливають на вищезгаданий гормон Лептин.

Окрім цього, лікарські ролсини, що входять до складу ферментованого порошку “Грація” прискорюють обмін речовин, відновлюють роботу ендокринної системи, стимулюють регенерацію тканин і пригнічують відчуття голоду. Трави є активним стимулятором природних процесів в організмі людини. Оскільки спалювання жирової маси відбувається за рахунок швидкого обміну речовин, виснажливі та в більшості випадків шкідливі дієти з інтернету залишаються в минулому. Як результат, підшкірний жир в проблемних зонах згорає з неймовірною швидкістю.

Умовно всі трави, які входять до складу ферментованого порошку, діляться на декілька класів за способом впливу на організм людини:

Сюди входять рослини, які пригнічують відчуття голоду. Механізм зниження апетиту при вживанні цих трав полягає в утворенні плівки на стінках шлунка, а це значно зменшує відчуття голоду, запобігаючи вживанню зайвих калорій.

Також в ферментований порошок входять трави, що володіють сечогінним ефектом. Вони виводять шлаки і частину жирових відкладень.

Сюди ж входять рослини, що сприяють збільшенню витрати енергії. Ці рослини містять біологічно активні елементи, що сприяють прискоренню обміну речовин.

Як Граціядіє на організм людини виходячи виключно з практичних знань:

Перші 7-10 днів – виведення зайвої рідини з організму. Проходять набряки, запускається кетоз.

15-20 день – прискорення метаболізму. Організм повністю засвоює їжу + починає ще інтенсивніше витрачати жирові запаси.

20-30 день – активна фаза ліполізу. Посилюється процес спалювання жирової тканини та її переробки в енергію. Ви відчуєте бадьорість та приплив сил.

Через місяць-півтори відбувається очищення кишківника від шлаків. Нормалізується робота ШКТ.

На 2 місяць прийому відбувається спалювання вісцерального жиру. Виходить жир із внутрішніх органів. Підтягується живіт, значно покращується самопочуття.

Спосіб застосування:

Лікарський порошок приймається курсом лікування терміном від 20 днів до 2 місяців в залежності від ступеню розвитку ожиріння. Вкрай важливо дотримуватись терміну курсу лікування, оскільки ферментований порошок має накопичувальний ефект в організмі.

Приймати по пів чайної ложечки готової суміші 3 рази на день запиваючи стаканом води. Порошок дуже легко пється і так само швидко та легко всмоктується організмом. Прийом порошку не залежить від графіку прийому їди.

*Примітка: Ліки випускаються з детальною інструкцією.

Місце виготовлення:

Весь цикл виробництва знаходиться в місті Луцьк. В Луцьку, Ужгороді та Рівному працює і мережа наших зелених аптек, однак наші природні ліки можна замовити по всій Україні та в більшість країн Європейського Союзу.

Як замовити та ціна:

Наші аптеки працюють:

Місто Луцьк: Вулиця Лесі Українки (Книжковий павільйон, лицьова сторона ЦНАПу).

Місто Луцьк: Варшавський ринок (мясний павільйон).

Місто Рівне: Андріївський ринок (Автовокзал), павільйон 158 (1 ряд зі сторони вулиці Данила Галицького.

Місто Ужгород: Провулок малий Уж, вул. Корятовича 5/2

В інші міста доставляєм Новою поштою та Укрпоштою в середньому за 1-2 дні.